Úvod Nabídka Svatební limuzína

Svatební limuzína

Slavnostní den svatby se neobejde bez cesty k obřadnímu oltáři. Tuto cestu můžete absolvovat v naší luxusní reprezentativní limuzíně. Svatební limuzínu provozujeme v Brně a okolí.

Reprezentativní cesta k oltáři jako na obláčku

Luxusní limuzína Audi Q7 v důstojné tmavé barvě už z dálky budí respekt a působí honosným dojmem. Nejdůležitější cestu svého dne D si určitě zapamatujete a užijete si i skvělého výhledu, který Audi Q7 skýtá.

Kytice a dekorace pro svatební limuzínu

Vyzdobíme auto stylovými svatebními dekoracemi a na přední část kapoty umístíme kytici z čerstvých květin. Nabízíme rovněž doručování květin v Brně kurýrem. Chcete-li potěšit blízkou osobu krásnou kytkou z čerstvých řezaných květin, stačí zavolat a upřesnit pro koho a jaký účel má být kytice sestavena a komu a kdy má být doručena, vše ostatní už zařídíme.

Doprava svatebních hostů

Budete-li chtít přepravit i svatebčany, můžete využít hromadné přepravy osob mikrobusy, kterou rovněž nabízíme. Odvezeme svatebčany k obřadu, k hostině, k ubytování, rozvezeme je domů, zařídíme jakoukoliv dopravu, která Vás napadne.

Potřebujete dovézt na místo oslavy nějaké zařízení?

Provozujeme v Brně také stěhovací službu, budete-li proto např. potřebovat na místo konání svatební hostiny dovézt vybavení jako stoly, židle apod., máte možnost všechny služby pořídit přímo zde, na jednom místě.

Kam dál?

  • Pro dotazy, kalkulaci nebo radu nás můžete kontaktovat.
Odkazy, Montáž lpg - přestavby Brno