Úvod Nabídka Osobní doprava

Individuální osobní doprava

Přepravíme Vás z místa na místo v pohodlných moderních vozech, jednotlivce i skupiny. Cestovat můžete z Brna i do Brna, odvezeme Vás tam i zpět s garancí solidní ceny.

Ceník osobní dopravy

Toyota RAV4

7 Kč /km

Audi Q7

10 Kč /km

Ford Transit

12 Kč /km

Naše vozy

Co všechno si lze pod touto službou představit?

Doprava jednotlivců

Potřebujete přepravit z místa na místo nebo chcete mít k dispozici pohodlný a bezpečný vůz s řidičem a vyřídit si své naplánované úlohy? Žádný problém, k dispozici jsme Vám jako Váš osobní přepravce i jako osobní řidič.

Hromadná doprava osob

Ať už je účel Vaší cesty jakýkoliv, pokud sháníte pro skupinu osob hromadný odvoz , jsme připraveni Vám dle Vašich nároků na cenu a pohodlí připravit individuální plán. A nemusí se jednat o prosté dopravení z bodu A do bodu B, můžete si naplánovat kompletní program a využít námi nabízené výletní dopravy.

Doprava osob na firemní akce

Pořádáte firemní oslavu, večírek, raut, team buildingovou akci, jedete na školení, veletrh nebo prezentaci a potřebujete hromadný odvoz? Starosti s dopravou pusťte, na nás se můžete s dopravou spolehnout.

Doprava svatebčanů

Dopravíme svatební hosty na Váš obřad, hostinu, ubytování... Můžeme odvést několik lidí nebo i několik desítek osob. Pro nevěstu a ženicha nebo jejich nejbližší je k dispozici luxusní limuzína Audi Q7 v důstojné černé barvě.

Přeprava kapel

Přepravíme Vaši kapelu na vystoupení, máme přepravní kapacitu pro muzikanty i jejich nástroje, rovněž nabízíme kapelám zapůjčení mikrobusu.

Vlastní přeprava

Chcete-li se přepravovat sami, je možné si v naší půjčovně mikrobusů pronajmout vůz a dopravu zajistit svým vlastním řidičem.

Kam dál?

  • Pro dotazy, kalkulaci nebo radu nás můžete kontaktovat.
Odkazy, Montáž lpg - přestavby Brno